Psychologia Stylu
Ewa Jurczak - Psychologia Stylu

Nazywam się Ewa i z wykształcenia jestem magistrem psychologii.

Od lat specjalizuję się w psychologii mody, która zajmuje się wpływem wizerunku na naszą osobowość. Od kilkunastu lat zdobywam doświadczenie w branży modowej przede wszystkim jako stylistka personalna i Art Director. Moją główną misją jest szerzenie świadomości jak silny wpływ na nas ma nasz wizerunek. Prowadzę warsztaty, szkolenia, oraz konsultacje, podczas których uczę w jaki sposób budować świadomy wizerunek oparty zarówno na psychologicznych mechanizmach jak i doświadczeniu stylisty personalnego.

Klienci o Psychologii Stylu

 • Spotkania z Ewą wniosły dużo pozytywnych zmian w moim życiu, jak również moich najbliższych. Przemiana, która była procesem nadal trwa. Psychologia Stylu jest nam potrzebna, ponieważ nie chodzi o zmianę stylu przez stylizację, ale poznanie naszego wnętrze "Ja idealne" do którego dążymy i chcemy w naszym życiu. Ewa pomaga nam to poznać. Inspiruje nas do działania. Gorąco polecam.
  - Kasia S.
 • Ewa to jak o niej zwykłam mawiać „czarodziejka jedyna taka w Polsce! Miałam okazję sama przechodzić drogę uczestniczki jej warsztatów, ale co ważniejsze przyglądać się wielokrotnie głębokim przemianom kobiet, jakie dzięki Ewie zachodzą.Zawsze podkreślam, że spotkania z Ewą to niesamowita przygoda, w której z całą pewnością warto wziąć udział!
  - Sylwia R.C.
 • Psychologia i styl. Wydaje się, że nie idą w parze, a przecież to duet ciała i duszy. Ewa posiada unikatową umiejętność synchronizacji tego duetu. Oferuje narzędzia i metody do identyfikacji wewnętrznych potrzeb i przekształcenia ich w poszczególne elementy garderoby. Uczestniczyłam w autorskich warsztatach i wykładach Ewy oraz wielokrotnie konsultowałam się z nią online. Moda stała się moim hobby, a szafa osiągnęła mindfulness. Bardzo polecam psychologię stylu w wydaniu Ewy Jurczak.
  - Joanna R.
 • Dzięki pracy z Ewą, nie tylko zrobiłam porządek w garderobie ku uciesze mojego męża, ale odkryłam i wzmocniłam swoje prawdziwe JA. Jednak najważniejsze chyba w naszej znajomości jest to, że Ewa jest wspaniałą i ciepłą osobą, która ma indywidualne podejście do każdej uczestniczki kursu, dzięki czemu czujesz się wyjątkowa. Wspaniały czas spędzany razem i zdecydowanie chce się więcej.
  - Agata Z.
 • Zarówno warsztaty jak i współpraca indywidualna z Ewą to zawsze dla mnie podróż w totalnie nieznane i niesamowite. Indywidualne, inspirujące i nietuzinkowe podejście do tematu szafy przyniosło mi nie tylko zmiany na ubraniowych półkach, ale też zdecydowanie więcej - zmiany w mojej głowie. Polecam gorąco.
  - Jagoda Z.
 • Bylam u Ewy już na kilku edycjach warsztatów. Ogrom wiedzy i jej praktyczne zastosowanie wpłynęło na mój sposób postrzegania ubioru i samej siebie. Odkryłam jak duza moc mają ubrania i ze ja moge ta moca odpowiednio kierować! Dziewczyny, polecam, bo bardzo, bardzo warto.
  - Justyna K.
 • Szczerze rekomenduję warsztaty z Psychologia Stylu-Ewa Jurczak, brałam udział zarówno w grupie podstawowej jak i kontynuacji i przeszłam ogromną metamorfozę. Ciężko w kilku słowach ubrać co się zmienia, ale dosłownie wszystko...szafa, cała ja, mój pogląd na ubrania, style, materialy, moja rolę..oczywiście wszystko po dogłębnej analizie, zupełnie inaczej podchodzę do zakupów. I pomyśleć, że trafiłam na warsztaty całkiem przypadkiem. Polecam szczerze i warsztaty i prowadząca: wiedza, doświadczenie i osobowość...słowem nie może ciebie tam zabraknąć.
  - Agnieszka M.

Psychologia Stylu w mediach