Psychologia Stylu
Warsztat indywidualny

WARSZTAT JEDNORAZOWY

Warsztat indywidualny to godzinne spotkanie online ze mną 1:1, podczas którego "bierzemy na warsztat" najbardziej intrygujący Cię temat dotyczący psychologii mody i budowania świadomego wizerunku.

Jakie przykładowe obszary możemy poruszyć podczas jednorazowego warsztatu?

1

Jak przygotować stylizacje na ważne wydarzenie?

2

Jak robić zakupy aby uzupełniły moją szafę?

3

Jak dobrać akcesoria do kreacji, którą już kupiłam?

4

Czym uzupełnić mój styl by był bardziej…?

5

Jak modelować moją sylwetkę ubiorem?

6

W jaki sposób dobierać do swoich rysów twarzy biżuterię?

7

Jak dobrać kolory do mojego wizerunku aby wzmacniać jego psychologiczny efekt?

8

Od czego zacząć budowanie własnego stylu?

9

Jak wzmocnić mój wizerunek zawodowy?

NA CZYM TO POLEGA?
Jednorazowy warsztat to oferta dla osób, które potrzebują zdobyć podstawową i kapsułową wiedzę dotyczącą wybranego przez siebie zagadnienia. Bez względu na to czy dotyczy ona outfitu na ważne wydarzenie czy wizerunku, który samodzielnie budujesz, możesz umówić się ze mną na krótki warsztat, podczas którego poznasz łatwe, szybkie i sprawne sposoby na to abyś samodzielnie mogła dalej pracować nad tematem, z którym się do mnie zgłosisz.

Step. 1. 


Wyślij mail na adres ewa@psychologiastylu.com w którym odpowiesz na trzy poniższe pytania: 
  1. Dlaczego postanowiłaś się ze mną skontaktować? Jaki temat sprawia Ci trudność? np. Mam ważny event i mam problem ze stworzeniem spójnego zestawu i zdecydowaniu co muszę do niego dokupić a co mam w domu. Dlatego chciałabym się nauczyć jak szybko tworzyć stylizacje na “wielkie wyjścia”. Poniżej znajdziesz listę tematów, jakie możemy wziąć na warsztat. Jeśli, któryś z nich pasuje to śmiało mi napisz! Jeśli nie, to wspólnie stworzymy temat szkolenia na bazie problemu z jakim do mnie przychodzisz.

  2. Czy coś już zaczęłaś/ąłeś robić w tym temacie? Jeśli tak to koniecznie napisz mi co już zrobiłaś/łeś i w jakim miejscu utknęły Twoje działania i dlaczego?  Np. Patrzyłam na różne inspiracje i chciałabym założyć garnitur/sukienkę, ale nie wiem jaki będzie do mnie najlepiej pasował. Podsyłam linki tych, które mi się najbardziej podobają oraz butów, biżuterii i torebek, które mam już w garderobie. Chciałabym nauczyć się jak kupować rzeczy, żebym mogła je potem jeszcze wykorzystać. 

  3. Na jaki efekt końcowy liczysz? Co chciałabyś finalnie stworzyć na bazie zdobytej wiedzy? Np. Bardzo zależy mi na tym abym wyglądała profesjonalnie i stanowczo ponieważ będę miała przemówienie, a wśród zgromadzonych osób będzie mój szef, którego chciałabym przekonać do tego, że poradzę sobie z prowadzeniem większych projektów.


Dzięki dostatecznej ilości informacji startowych będę w stanie przygotować dla Ciebie materiały informacyjne oraz wskazówki, które pomogą Ci teraz i w przyszłości z rozwiązywaniem danego problemu.


Step. 2.


W kolejnym kroku prześlę Ci pomocnicze pytania oraz ewentualne prośby czego jeszcze będę potrzebować przed warsztatem. To ty określasz co chcesz omawiać podczas warsztatu. Ustalimy także wspólnie godzinę warsztatu oraz platformę, na której się skontaktujemy. 


Step. 3. 


Warsztat online- podczas godzinnego warsztatu online omówimy interesujący Cię temat na Twoim indywidualnym przypadku, czyli kolokwialnie mówiąc “weźmiemy go na warsztat”. Następnie nauczę Cię rozwiązań i mechanizmów, które w przyszłości pomogą Ci samodzielnie pracować w danej przestrzeni wizerunkowej. Wspólnie stworzymy plan działania wraz ze wskazówkami w jaki sposób samodzielnie możesz osiągnąć zamierzony efekt. Określimy wspólnie jakie mechanizmy działań będą dla Ciebie najtrafniejsze, tak abyś jak najbardziej sprawnie i efektywnie doprowadziła ten “projekt” do końca. W razie pytań bądź wątpliwości pozostaniemy w kontakcie aż będziesz mieć poczucie, że rozpracowałaś ten temat do końca!

 

Cena godzinnego warsztatu online: 280zł

Jeśli chcesz wziąć udział w takim warsztacie napisz do mnie na ewa@psychologiastylu.com.

Sprawdź także pozostałe Szkolenia indywidualne