Psychologia Stylu
Warsztat indywidualny

Pakiet BASIC

Warsztaty indywidualne to cykl 3 godzinnych spotkań online ze mną 1:1, podczas których "bierzemy na warsztat" poszczególne etapy budowania świadomego wizerunku zgodnego z Twoją osobowością. W trakcie warsztatów pracujemy także nad samoświadomością i samopoznaniem, tak abyś po zakończonym procesie potrafił/a wykorzystywać swój wizerunek jako narzędzie psychologiczne, które będzie wspierać Twój samorozwój.

Czym będziemy się zajmować podczas warsztatów?

1

Przeanalizujemy Twoje wewnętrzne potrzeby aby określić psychologiczne aspekty Twojego nowego stylu.

2

Zbudujemy wizerunek, który będzie opierać się na Twojej estetyce, czyli tym co Ci się podoba na innych.

3

Określimy plan działania, czyli podstawowe przestrzenie jakimi musimy się zaopiekować by cel wizerunkowy został osiągnięty.

4

Przygotujemy Twoją szafę na nadchodzące zmiany. Nie martw się! Nic z niej nie będziemy wyrzucać. No chyba, że sama podejmiesz taką decyzję.

5

Na bazie Twojego poczucia komfortu ze swoim ciałem i modelowania sylwetki złudzeniem optycznym w stylizacji, zbudujemy nowe konstrukcje z zawartości Twojej szafy.

6

Wdrożymy podstawowe zasady psychologii koloru w wizerunku.

7

Zlokalizujemy 3 brakujących elementów w Twojej szafie, które odświeżą i zmodernizują Twoje codzienne zestawy.

JAK TO DZIAŁA?


Step.1.

Wyślij mail na adres ewa@psychologiastylu.com w którym odpowiesz na trzy poniższe pytania: 
  1. Dlaczego postanowiłaś się ze mną skontaktować? Jaki temat sprawia Ci trudność? Poniżej znajdziesz listę tematów, jakie możemy wziąć na warsztat. Jeśli, któryś z nich pasuje to śmiało mi napisz! Jeśli nie, to wspólnie stworzymy temat szkolenia na bazie problemu z jakim do mnie przychodzisz.

  2. Czy coś już zaczęłaś/ąłeś robić w tym temacie? Jeśli tak to koniecznie napisz mi co już zrobiłaś/łeś i w jakim miejscu utknęły Twoje działania i dlaczego? 

  3. Na jaki efekt końcowy liczysz? Co chciałabyś finalnie stworzyć na bazie zdobytej wiedzy? 


Step.2.


W kolejnym kroku prześlę Ci pomocnicze pytania oraz ewentualne prośby czego jeszcze będę potrzebować przed pierwszym warsztatem. To ty określasz co chcesz omawiać podczas warsztatów. Ustalimy także wspólnie godzinę warsztatu oraz platformę, na której się skontaktujemy. 


Step.3. 


Widzimy się na warsztatach i rozpoczynamy pracę! 

DODATKOWO:
  1. Pakiet można także rozszerzyć o warsztat w centrum handlowym, podczas którego na bazie ćwiczeń warsztatowych będziesz mogła zrobić zakupy uzupełniające Twoją “nową” garderobę 1590 zł

  2. Pakiet można także rozszerzyć o warsztat w Twoim domu podczas którego wspólnie będziemy tworzyć robienie konstrukcji oraz mapę szafy i siatkę stylizacji- 1590 zł

  3. Pakiet można także rozszerzyć o warsztat w Twoim domu podczas którego wspólnie będziemy tworzyć robienie zestawów oraz mapę szafy i siatkę stylizacji oraz o warsztat w centrum handlowym, podczas którego na bazie warsztatowych ćwiczeń będziesz mogła zrobić zakupy uzupełniające- 2590 zł

Cena pakietu BASIC: 890zł

Jeśli chcesz wziąć udział w takim warsztacie napisz do mnie na ewa@psychologiastylu.com.

Sprawdź także pozostałe Szkolenia indywidualne